Napíšte nám svoju skúsenosť

Ivona - Švajčiarsko

Moja skúsenosť s NO s sprejom je pre mňa skutočný zázrak. Môj priateľ dostal mozgovú príhodu. Keďže som odhadla, čo sa  stalo, nastriekala som na priateľa  na celú  krčnú chrbticu a, lymfaticke  cievy, celú časť pliec, Activ NO sprej od Activstar, samozrejme na zápästia  tiež. Do rána vydržal  doma a ráno som definitívne volala  pohotovosť. Keď došli  vysvetlila som im, čo som spravila ukázala  NO sprej a s  prekvapením na mňa pozerali, lebo NO sprej nepoznali. Záchranka  odviezla  priateľa a ja som do druhého  dna nevedela nič, čo sa  deje. Na druhy deň mi sám telefonoval a  povedal, čo všetko sa udialo.
Po našom rozhovore, za  pol hodinu  mi telefonoval  priamo primár hlavnej nemocnice a jeho lekár oddelenia a  pýtali sa ma, čo som to na priateľa nastriekala. Povedali, že zachranári niečo hovorili len nevedeli to presne  vysvetliť. Tak som  vysvetlila, čo je to NO sprej. S  otázkou či som niečo  pokazila s tým. Odpoveď ma, ale veľmi prekvapila a zároveň potešila. 
,,Nie, práve,  naopak, zachránila ste mu život" Znela  odpoveď. 
,,Keby ste to nebola spravila, pacient by bol do rana  doma zomrel.
,, Krvný  tromb, teda  (krvná zrazenina)  by bola  pretrhla celú cievu  v  mozgu a bolo by to zalialo cely  mozog a on by  umrel. 
,,Vďaka NO  sa  cieva  otvorila, teda  rozšírila a ten tromi  mohol voľne pokračovať a  nenarobil škody  ďalšie v mozgu. 
S úžasom som počúvala, primára nemocnice a nevedela som, čo  povedať. Ten  pocit sa nedá  opísať. 
Ďakujem firme Activstar.

Yvonka - Švajčiarsko

Yvonka - Švajčiarsko Activbody a Activkolagén spreje, sú to pomocníci pri  Artróze, polyartroze, bolestiach  krížov, poškodených stavcov, kĺbov prstov na rukách, kŕčových žilách, či  malých  popraskaných žilkách a trombóze. Tieto  spreje  stačí nastriekať  na svoje postihnuté  miesta, denne  a aj  viac krát  je to možné a  účinok  sa dostaví  do  10 minút. Bolesti kĺbov, keďže som bola na vozíku, potom na barlách a  dnes  chodím sama  po valstnych, kŕčové  žily  musela som nosiť  elastické  podkolienky. Zápal kolena  a teda nákolenica, dnes je  už zabudnuté. Konečne nebolia žily, tie sa krásne upravujú nie som taká  čierna na nohách  a halvne nebolia, a  viac  už  nevznikajú čierne  fľaky na nohách popraskané žily, kŕčové žily sa netvoria. Operácia sa  síce podarila, ale  žily sa  po par  mesiacoch vrátili. Dnes  už  je to pre  mňa  nekceptovateľná  operácia.  Takže dnes už len  Activbody sprej a na kĺby Activkolagen.  Žiadne  podkolienky, žiadne nakolenice a pásy na  kríze.  Ďakujem  Activstar

Lucia - Pružina

Pár rokov(možno6-7)mávam afty-sprej Activ nano sprej od Activstar mi pomohol najrýchlejšie zo všetkých prípravkov čo som mala.Už po prvom použití mi ustúpila bolesť a po 2-3dňoch mi úplne zmizli.Určite si ho ešte objednám

Jarmila - CZ

Musím Vám to tu napísať. Ráno som vstala a točila sa mi hlava, zmerala som si tlak a ten bol 189/99. Viete čo som použila Activ NO sprey - nastriekala som si ho na zápästie. oči 160/89. Ak máte problémy s tlakom, so srdiečkom vrelo odporúčam.

Elena - Púchov

Veľmi sa teším a idem sa podeliť... Potvrdil sa účinok NO spreju. Minulý rok po operácii srdca. Arytmie 206 pulz.Tiež my zistili pri operácii multiarytmicke srdce. No a dnes po kontrole a používaní NO spreju, NO drink výsledky zlepšené.Takže waw efekt a pokračujem a som spokojná

Milan - Púchov

Musím uznať, že po používaní spreju s kolagénom Activ Natural sa mi zlepšila nielen pleť, ale vidím aj jasnejšie.

Ján - Podbanské

Začal používať produkt Activ Mucol a stalo sa niečo, čo som nečakal. Začal som sa výrazne odhlieňovať, trvalo to asi 14 dní, ale teraz sa cítim výrazne lepšie. A musím podotknúť, že som predtým nemal žiadny kašeľ ani nič podobné.

Produkty: Activ Mucol 30 ml

Matej - Žilina

Ako som schudol  37 kg s produktami Activstar

Iveta

V poslednom čase ma pobolievali kolená. Dnes v noci som na ne nastriekala  sprey Activkolagén, ktorý mi krásne pomohol a ráno bolesti žiadne neboli. Som veľmi spokojná, preto i spolupracujem a odporúčam. Ďakujem.

Magdaléna - Nové zámky.

Activ Eye je super produkt po prvej krabičke sa mi výrazne zlepšil zrak už nemusím tak silno zaostrovať na malé písmenká...

 

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.