Spolupráca

O spoločnosti Activstar

Spoločnosť Activstar bola založená 20.8.2014 na Slovensku s víziou expanzie do celého sveta.

Zakladateľ spoločnosti Ján Zvak prišiel s víziou, dodať na trh jedinečné produkty vysokej kvality dostupné pre každého. Po 22 ročných skúsenostiach v oblasti priameho predaja sa rozhodol, pre priamy predaj a pre nápoje s extraktov vo forme prášku.

 

- v roku 2014 bol uvedený na trh prvý produkt Activminerals, ako extrakty vo forme prášku , ktorý svojim jedinečným zložením a chuťou zaznamenal veľký úspech.  

- v roku 2015 boli uvedené nové produkty z rady nápojov z extraktov, fltre na vodu a tiež kozmetika a pridali sa prvý poradcovia do spoločnosti Activstar z viacerých regiónov Slovenska.

- rok 2016 priniesol rekordný nárast nových poradcov a klientov a tiež v tomto roku spoločnosť Activstar začala vyvážať produkty aj mimo Slovensko. Pridali sa nový poradcovia z Anglicka, Írska, Rakúska, Česka a iných krajín EU. Tiež firma uviedla na trh produkty na chudnutie a sypané čaje s extraktov, ktoré okamžite zaznamenali veľký úspech u klientov a poradcov.

- v roku 2017uviedla spoločnosť Activstar na trh zdravé kávy s hubou reishi, cordyceps, shiitake a tiež kávu na chudnutie s garciniou a macou. Koncom roku uviedla Activstar na trh ďalšie revolučnéprodukty a tými boli spreje, na ktorých výrobe sa podieľal vedec Mgr Obert Bohuš PhD, ako nano spreje a spreje na kĺby, energiu, magnesium a na spevnenie vlasov. Zároveň tento rok spoločnosť Activstar podporuje predaj aj cez internet a franchisingový predaj. Do nového e-shopu, ktorý získa každý poradca investuje nemalú finančnú čiastku, ale poradcovia získavajú e-shop, cez ktorý sa dá predávať priamo z pohodlia domova a tiež budovať si odberateľskú sieť klientov a poradcov po celej Európe.V dnešnej dobe prináša spoločnosť Activstar na trh 10-ky produktov, ako extrakty vo forme prášku, z ktorých si pohodlne urobíte svoj nápoj, alebo chutnú kávu. Viac sa o produktoch dočítate na našich stránkach www.activstar.eu Spoločnosť Activstar neustále inovuje svoje produkty a pri tejto príležitosti sme v roku 2017 otvorili laboratória na výrobu nových inovatívnych produktov, ktoré postupne uvádzame na trh ako novinky v pravidelných intervaloch. Tiež Activstar posiela produkty už do 15 krajín. Založili sme aj vzdelávací program Activstar academy, kde vzdelávame svojich poradcov do jednotlivých oblastí. Tešíme sa z úspechu každého poradcu a spokojného klienta.


Príležitosť pre Vás

S inovatívnym a nadčasovým biznis plánom poskytuje spoločnosť Activstar šancu k pozitívnej zmene každému a to nezávisle na vzdelaní a veku.

Čo ponúkame:

1. Možnosť vybudovať si pravidelný pasívny príjem.
- Chcete používať naše vysoko kvalitné produkty ako spotrebiteľ? Registrujte sa ako zákazník do e-shopu TU
- Zaujímate sa o predaj našich exkluzívnych produktov konečnému zákazníkovi? Podporujeme aj internetový predaj tým, že pri registrácii ako poradca získate svoj vlastný e-shop
- Chcete si vybudovať vlastnú obchodnú sieť a veľkú organizáciu po celom svete? Vaše vlastné podnikanie, Vaša budúcnosť.

2. Franchising
 


 

Chcete používať naše vysoko kvalitné produkty ako spotrebiteľ?

Nech už je Vaše rozhodnutie akékoľvek spoločnosť Actvstar bude stáť ako silný a spoľahlivý partner pri Vás!

Ak máte záujem o spoluprácu alebo vytvorenie členstva, kontaktujte osobu, ktorá vám Activstar predstavila.

Certifikáty výrobcu

Certifikáty výrobcu