spolupráca

O spoločnosti Activstar

Spoločnosť Activstar bola založená 20.8.2014 na Slovensku s víziou expanzie do celého sveta.

Zakladateľ spoločnosti Ján Zvak prišiel s víziou, dodať na trh jedinečné produkty vysokej kvality dostupné pre každého. Po 22 ročných skúsenostiach v oblasti priameho predaja sa rozhodol, pre priamy predaj a pre nápoje s extraktov vo forme prášku.

 

- v roku 2014 bol uvedený na trh prvý produkt Activminerals, ako extrakty vo forme prášku , ktorý svojim jedinečným zložením a chuťou zaznamenal veľký úspech.  

- v roku 2015 boli uvedené nové produkty z rady nápojov z extraktov, fltre na vodu a tiež kozmetika a pridali sa prvý poradcovia do spoločnosti Activstar z viacerých regiónov Slovenska.

- rok 2016 priniesol rekordný nárast nových poradcov a klientov a tiež v tomto roku spoločnosť Activstar začala vyvážať produkty aj mimo Slovensko. Pridali sa nový poradcovia z Anglicka, Írska, Rakúska, Česka a iných krajín EU. Tiež firma uviedla na trh produkty na chudnutie a sypané čaje s extraktov, ktoré okamžite zaznamenali veľký úspech u klientov a poradcov.

- v roku 2017uviedla spoločnosť Activstar na trh zdravé kávy s hubou reishi, cordyceps, shiitake a tiež kávu na chudnutie s garciniou a macou. Koncom roku uviedla Activstar na trh ďalšie revolučnéprodukty a tými boli spreje, na ktorých výrobe sa podieľal vedec Mgr Obert Bohuš PhD, ako nano spreje a spreje na kĺby, energiu, magnesium a na spevnenie vlasov. Zároveň tento rok spoločnosť Activstar podporuje predaj aj cez internet a franchisingový predaj. Do nového e-shopu, ktorý získa každý poradca investuje nemalú finančnú čiastku, ale poradcovia získavajú e-shop, cez ktorý sa dá predávať priamo z pohodlia domova a tiež budovať si odberateľskú sieť klientov a poradcov po celej Európe.V dnešnej dobe prináša spoločnosť Activstar na trh 10-ky produktov, ako extrakty vo forme prášku, z ktorých si pohodlne urobíte svoj nápoj, alebo chutnú kávu. Viac sa o produktoch dočítate na našich stránkach www.activstar.eu Spoločnosť Activstar neustále inovuje svoje produkty a pri tejto príležitosti sme v roku 2017 otvorili laboratória na výrobu nových inovatívnych produktov, ktoré postupne uvádzame na trh ako novinky v pravidelných intervaloch. Tiež Activstar posiela produkty už do 15 krajín. Založili sme aj vzdelávací program Activstar academy, kde vzdelávame svojich poradcov do jednotlivých oblastí. Tešíme sa z úspechu každého poradcu a spokojného klienta.


Príležitosť pre Vás

S inovatívnym a nadčasovým biznis plánom poskytuje spoločnosť Activstar šancu k pozitívnej zmene každému a to nezávisle na vzdelaní a veku.

Čo ponúkame:

1. Možnosť vybudovať si pravidelný pasívny príjem.
- Chcete používať naše vysoko kvalitné produkty ako spotrebiteľ? Registrujte sa ako zákazník do e-shopu TU
- Zaujímate sa o predaj našich exkluzívnych produktov konečnému zákazníkovi? Podporujeme aj internetový predaj tým, že pri registrácii ako poradca získate svoj vlastný e-shop
- Chcete si vybudovať vlastnú obchodnú sieť a veľkú organizáciu po celom svete? Vaše vlastné podnikanie, Vaša budúcnosť.

2. Franchising
 


 

Ďalšie bonusy a benefity spoločnosti Activstar
Chcete používať naše vysoko kvalitné produkty ako spotrebiteľ?Nech už je Vaše rozhodnutie akékoľvek spoločnosť Actvstar bude stáť ako silný a spoľahlivý partner pri Vás!

Certifikáty výrobcu

android